Podbitia Gamrat
bcg
Plastové podbitie Gamrat – Siding

Obloženie Siding od výrobcu firmy Gamrat S.A. je kvalitný obklad z PVC určený na podbitie striech (krovov). Podhľadový obklad Siding je perfektné riešenie pre trvalé a efektné obloženie obitia strechy (krovu).
Strešné podbitie Gamrat Siding je v dvoch variantoch - prefarbené obklady s jemnou kontúrou dreva a obklady verne imitujúce drevo, ktoré sú potiahnuté tenkou, ale odolnou vrstvou laminátu. Atraktívny povrch a prepracovaný dizajn podhľadových obkladov umožňí perfektné zladenie Vašich podhľadov s fasádou, odkvapovým systémom, garážovými vrátami či oknami. Systém strešných podhľadov Gamrat Siding Vám ponúka estetické a praktické riešenie pre dokončenie Vašej strechy, ktoré je aj zároveň cenovo dostupné. Naše podhľady nevyžadujú údržbu a natieranie. Dlhoročná záruka 25 rokov len podčiarkuje ich kvalitu a spracovanie.

Prednosti podbitia Siding

\ čistá a suchá montáž (montáž aj pri nízkych teplotách)
\ nízka hmotnosť (nezaťaží strešnú konštrukciu)
\ ľahká opracovateľnosť obkladov a profilov
\ atraktívne farby a vierohodný vzhľad klasického
\ lakovaného dreva
\ bezúdržbový systém (nevyžaduje dodatočné natieranie)
\ vysoká odolnosť proti dažďu, snehu, vlhkosti,
\ pliesňam, hubám, hmyzu
\ zaisťuje vetranie strechy
\ vynikajúci pomer cena/kvalita
\ záruka 25 rokov!

Podhľadové obklady Siding sa uchytávajú na konštrukciu, rozteč (medzera) medzi podkladovými latami by mala byť maximálne 30 cm. Väčší rozostup sa neodporúča z dôvodu možného prevesenia obkladu. Doplnkové profily sa uchytávajú maximálne po 40 cm. Prichytenie je pomocou skrutiek so zapustenou hlavou (môžu byť použité aj klince, hliníkové alebo inak chránené proti korózii) - ideálny rozmer je minimálne 20 × 4 mm a priemer hlavy 8 mm. Pri obložení kolmo ku streche sa odporúča, aby sa po cca piatich kusoch plného obkladu vložil obklad vetrací. Pri obložení vodorovne voči streche je doporučené, aby každý tretí obklad bol vetrací. Obklady podhľadov Siding sa do seba upevňujú systémom zámkov, ktoré do seba zapadajú a tvoria tým pevný a celistvý celok. Systém obloženia Siding je určený len na podbitie striech a nie je určený na plochy, ktoré sú vystavené priamemu slnku. Systém Siding sa musí skladovať pod strechou a teplota skladovacieho priestoru nesmie presiahnuť 50 °C. Podhľad Gamrat Siding je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý je veľmi ľahký, odolný, netoxický a nehorľavý.

Súpis prvkov podbitia Gamrat

profily podbitia

Plný a perforovaný (vetrací) diel obkladu
Spojovací profil v tvare H
Okrajový profil v tvare J

Rozmery obkladovej dosky

hrúbka: 12 mm, šírka: 203 mm, dľžka: 3000 mm = 0,609 m2.
Obvodový J a spojovací H profil dľžky 3000 mm.

Farebné varianty podbitia
strechy Gamrat

pre zväčšenie kliknite na obrázok

Podbitia Gamrat


\ Cenník plastových odkvapov \\\

Podbitia Gamrat
\O nás \Komôrkové dosky \Plné dosky \Svetlíky
\Prístrešky \Plastové odkvapy \Plastové podbitia \Príslušenstvo \Vlnité a trapézové dosky \Kontakt
Photos copyright © SABIC Innovative Plastics Holding BV, GAMRAT SA and istockphoto.com
gotta.sk