Komorkove
bcg
bcg
Lexan™ Thermoclear™ Metallic Look

Sú vysokokvalitné polykarbonátové dosky s komorovou štruktúrou určené všade tam, kde je potrebné znížiť solárnu teplotu, prípadne stlmiť slnečný jas.

PouŽitie

Platne Lexan™ Thermoclear™ "kovový vzhľad" spájajú v sebe veľmi dobrú ochranu proti slnečnému žiareniu, atraktívny metalický vzhľad a zároveň vynikajúce vlastnosti štandardných komôrkových platní Lexan™ Thermoclear™ Plus™. Znižujú na príjemnú úroveň slnečný jas, čím pomáhajú udržiavať komfortnú interiérovú domovú klímu. Platne Lexan™ Thermoclear™ "kovový vzhľad" sú určené aj na zasklievanie prístreškov, plotov, deliacich stien a všade tam, kde je potrebné oddeliť dve prostredia.

ObojstrannÁ UV ochrana

Platne Lexan™ Thermoclear™ "kovový vzhľad" sú opatrené obojstrannou ochrannou vrstvou, ktorá chráni dosky pred ultrafialovým žiarením a tak zabraňuje znehodnoteniu materiálu, ktoré spôsobuje slnečné UV žiarenie. Obojstranná UV – ochrana má výhodu pri zasklení stien v exteriéri v prípade, že sú obidve strany steny vystavené slnečnému žiareniu. Okrem toho odstraňuje riziko nesprávnej montáže otočením a pri rezaní platní napríklad na trojuholníky minimalizuje prípadný odpad, keďže je možné obrátiť dosky.
lexan
\O nás \Komôrkové dosky \Plné dosky \Svetlíky
\Prístrešky \Plastové odkvapy \Plastové podbitia \Príslušenstvo \Vlnité a trapézové dosky \Kontakt
Photos copyright © SABIC Innovative Plastics Holding BV, GAMRAT SA and istockphoto.com
gotta.sk